Velum Duvar Paneli

Velum duvar paneli, ön ve arka yüzeyi camtülü ile kaplanılarak kenarlıkları güçlendirilmiş ses yalıtımı ve akustik düzenleme ürünüdür. Farklı renk seçenekleri ve ebatlarda üretimi yapılabilen akustik duvar paneli, ortamlarda oluşan rahatsız edici sesleri büyük oranda engelleyerek daha sakin bir ortamın oluşmasına yardımcı olur. Velum duvar paneli, geniş kullanım alanlarına sahip bir ürün olup, kullanımı ile en mükemmel sonuçları sunmaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Yaşam alanlarının tamamına hitap eden ve ses yalıtımı ile akustik düzenleme konusunda beklentilerin ötesinde sonuç veren velum duvar paneli ile ofisler, mağazalar, büyük üretim tesisleri gibi alanlarda çalışmanın daha sağlıklı olması elde edilebilir aynı zamanda ürün kullanımı ile dekoratif bir şıklık da elde edilebilmektedir.

Uygulanışı

Gizli sisteme uygun kanal içerisinde profil yardımı ile uygulanmaktadır. Herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmadan uygulanan velum duvar paneli, profil panel birleşim noktalarında gizli sistemde H profil kullanılarak montaj edilmektedir.

Kullanım Alanları

Özellikleri bir hayli geniş olan velum duvar paneli, ses emilim gücü sayesinde ofis, düğün salonu, fabrika, mağaza gibi yerlerde kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: 600×600 mm, 600×1200 mm, 600×1800 mm, 600×2400 mm, 600×2700 mm, 600×3000 mm.

Kalınlık: 40 mm.

NRC Değeri: 0.95-1.000 ağırlığındadır.

Akustik Panel Seçenekleri: Katalogdan inceleyebilirsiniz.

Yangın Dayanımı: TSE EN 13501-1+A standardına göre A2 S1 D0 sınıfı

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

TSE EN 13501-1+A standardına göre A2 S1 D0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey