Telefon Görüşme Kabini

Telefon görüşme kabini, özel olarak telefon görüşmeleri için oluşturulan alanlarda, büyük şirketlerde çalışanların müşterilerle daha rahat görüşme yapmaları için oluşturulan alanlarda ve açık alan ofislerde kullanılan harika tasarımlardır. Akustik panel ve akustik kumaş kullanılarak elde edilen telefon kabinleri, son zamanlarda Türkiye'de de artış gösteren açık alanlarda tercih edilen seçeneklerdir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Çalışma ortamlarında oluşan sesler, telefon görüşmelerini engelleyen en büyük engellerdir. Bu tip alanlarda sağlıklı şekilde görüşmelerin yapılmasına yardımcı olan telefon görüşme kabinleri, müşteri ilişkilerinin daha sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Birçok alanda kullanılabilen şık ve sade tasarımlarıyla dikkat çeken telefon kabinleri, ses emilimi güçlü akustik malzemeler kullanılarak üretilmektedir.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük holdinglerde çalışmalar için özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen telefon görüşme kabini, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

Gürültü ve rahatsız edici diğer seslerin yoğunlukta olduğu tüm alanlarda kullanılabilen telefon görüşme kabini; açık alan ofislerde, büyük holdinglerde ve ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Telefon görüşme kabini, kişiye özel renklerden oluşmaktadır.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey