T24 Taş Yünü Asma Tavan Paneli

Taş yünü asma tavan paneli, kullanılan mekanlarda şıklık katmanın yanı sıra aydınlatmayı en iyi şekilde sağlayan özel yapımlı akustik paneldir. Bazalt taşının öğütülerek toz haline getirilmesiyle imal edilen ürün, çeşitli kimyasal maddeler ve geri dönüşüm ürünleri ile yapılmaktadır. % 54 oranında bazal taşı % 36 kimyasal karışımlar ve % 10 geri dönüşümlü maddelerden elde edilen T24 taş yünü asma tavan panelinde kullanılan geri dönüşüm maddeleri 3000 derece ısıda eritilerek kalıplar halinde preslenmiştir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında son derece başarılı bir ürün olan taş yünü asma tavan paneli, % 70-%95-%100 nem oranına dayanıklı bir üründür. Yangına karşı dayanıklı, seslerin net şekilde işitilmesini sağlayan ve aynı zamanda ses yalıtım gücü sayesinde dış seslerin iç mekana girmesini engelleyen taş yünü asma tavan paneli ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Hijyenik, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkilere neden olmayan, Uluslararası TÜV belgesi, ISO 9001 ve ISO 9002 belgeli olarak dünya standartlarına uygun şekilde üretilen T24 taş yünü asma tavan paneli sayesinde mekanlarda istediğiniz şıklıktan çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

Uygulanışı

Ses Yalıtımı Go firmamızın uzman kadrosu, mekanlarda gerekli ölçümleri yaptıktan sonra uygulama yapmaktadır.

Kullanım Alanları

Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde ve daha birçok yerde yankı ve yansımayı azaltmak için kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ana malzeme: taş yünü

Ebatlar: 60 cm. x 60 cm.

Kalınlıklar: 15-20 mm.

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey