Snow Asma Tavan Paneli

Snow asma tavan paneli, parmetex isimli ön yüzü özel boyalı cam elyaf doku, arka yüzü camtülü ile kaplı yüksek yoğunluğa sahip cam yünü kullanılarak üretilen bir üründür. İç mekanlarda mükemmel bir görünüm kazanmasına yardımcı olan aynı zamanda yüksek ve alçak frekanstaki sesleri yüksek emilim gücü ile hapsederek mükemmel bir akustik sunan snow asma tavan paneli ile beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Mekanların akustik düzenlemesini yapmak ve ses yalıtımı oluşturmak için kullanılabilen snow asma tavan paneli, özel yapısı ile beklentilerin ötesinde performans sergileyen bir üründür. Neme ve ısıya karşı dayanıklı olması sayesinde uzun süre kullanılabilen akustik asma tavan paneli, hassasiyet gerektiren yemekhane, restoran ve kafeterya gibi alanlarda kullanıma uygun şekilde hazırlanmıştır. İnsan sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etkiye neden olmayan snow asma tavan paneli ile aradığınızı bulabilirsiniz.

Uygulanışı

T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile uygulanabilen snow asma tavan paneli, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlar için ideal bir yapıdadır.

Kullanım Alanları

Estetik görünüme sahip mekanların oluşumunda son derece etkili olan sonow asma tavan paneli, sinema salonu, tiyatro salonu, cafeterya, restoran, kültür merkezi, konferans salonu gibi şık görünüm gerektiren ve akustik düzenlemenin en iyi şekilde olması gereken tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebat: 600×600 mm, 600×1200 mm, 600×610 mm, 600×1220 mm.

Panel Ağırlığı: taşıyıcı sistemi dahil yaklaşık 3.0 kg.

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey