Retro Yüzer Tavan Paneli

Retro yüzer tavan paneli, iç mekanlarda oluşan gürültüleri azaltmak, rahatsız edici sesleri engellemek ve bununla birlikte ortamda şık bir görüntü kazanmak için kullanılan akustik panellerdir. Özel aparatları ile tavanlara serbest şekilde asılabilen akustik tavan panelleri, yüksek ses emilim gücü sayesinde mekanda oluşan çınlama, eko ve diğer rahatsız edici seslerin engellenmesinde büyük etki göstermektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Mekanların daha şık görünüme ulaşmasını sağlamak ve bununla birlikte ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlamak amacı ile kullanılan retro yüzer tavan paneli, kullanım alanlarında en mükemmel sonuçları sağlayan özel yapımlı ürünlerdir. Cam yünü ve akustik panellerin özel yapımı ile elde edilen tavan paneli, sağladığı performansı ile ortamdaki tüm rahatsız edici sesleri yok eder ve performanslı bir çalışma sunar.

Uygulanışı

Özel aparat ve solid yapıştırıcılarla uygulanan akustik retro tavan paneli, kullanım alanlarında eko ve çınlama başta olmak üzere tüm rahatsız edici gürültüleri ortadan kaldırarak daha sağlıklı yaşam alanlarının oluşmasına yardımcı olur.

Kullanım Alanları

Asansör Odası ve Kabini, Stüdyo Odası, Akustik Oda, Gösteri Sahnesi gibi özel tasarlanması ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlar için uygundur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ana Malzeme: 95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha

Ebatlar: Mekanların büyüklüğüne göre ebatlar özel olarak belirlenmektedir.

Kalınlık: 40 mm Kenar Detayı Düz ve güçlendirilmiş

Yangın Dayanımı: UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Uygulama Şekli: Özel aparatlarla uygulanmaktadır.

Ölçüler, müşterilerin taleplerine göre belirlenmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey