Renkli Yumurta Sünger

Renkli yumurta sünger, performansı son derece yüksek olması ile ses yalıtımı gerektiren tüm alanlar için ideal bir malzemedir. Yumurta şeklindeki tasarımı, açık gözenekli özelliği ve efor poliüretan bazlı viyol sünger kullanılarak üretilen malzeme, tüm alanlar için kullanılabilecek ideal bir ses izolasyonu malzemesidir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Açık gözenekleri sayesinde ses emilim gücü son derece yüksek seviyelerde olan renkli yumurta sünger, mekanlardaki akustik düzenlemeyi en iyi şekilde yapmakla birlikte çeşitli renk seçeneklerinde üretilerek ortamların şıklığından herhangi bir kaybın yaşanmamasını sağlamaktadır. Sesin dengeli şekilde yayılmasını sağlamakla, konferans salonu, tiyatro, sinema salonu, seminer salonları gibi yerlerde yapılan konuşmaların dinleyiciye net ulaşılmasını sağlamaktadır. Son derece dayanıklı hammadde kullanılarak üretilen renkli yumurta sünger, yeni bir masrafın çıkmasını engelleyerek uzun süre kullanıma açık şekilde üretilmektedir.

Uygulanışı

Kendinden yapışkanlı ve düz renkli yumurta sünger olmak üzere iki farklı tipte üretilen ürünlerden kendinden yapışkanlı olan modeli, herhangi bir yapıştırıcı ihtiyacı duymadan kolaylıkla uygulanabilen modeldir. Düz yumurta sünger ise özel solid yapıştırıcı yardımı ile uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Poliüretan köpükten imal Echopol ve Firex ile melamin köpüğünden imal edilen basotect akustik sünger malzemelere alternatif olarak kullanılan renkli yumurta sünger, kullanım alanlarında beklentilerin çok daha ötesinde sonuç sunmaktadır. Müzik stüdyoları, sinema, tiyatro, fabrikalar, ofisler, hastane odası, MR odası, konferans salonu, radyo yayın odası, TV odası, reci odası.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikleri:

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Sünger Paket İçeriği: Renkli yumurta süngerler 100 cm x 100 Cm ebat plaka 10 adet paket satılmaktadır. (1 Paket 10 m² Satılır.)

Sünger Renk çeşitleri: Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.

100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satılan ürün, müşterinin özel talebine göre farklı ölçülerde de üretilebilmektedir.

Ürünün yanmazlık özelliği yoktur.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey