Renkli Labirent Sünger

Renkli labirent sünger, ses yalıtımı ve akustik düzenleme ihtiyacı duyulan tüm mekanlarda kullanılabilen, antibakteriyel özelliğe sahip ve yanmazlık sertifikası bulunan bir üründür. Geniş kullanım alanlarına sahip olması ve mekanlara kattığı şıklık açısından son derece kullanışlı bir ürün olması, mekanlarda oluşan rahatsız edici gürültülerin yok edilmesinde tercih edilen bir üründür.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

50x50 cm. plaka ölçülerinde üretilen renkli labirent akustik sünger, birçok alan için uygun şekilde tasarlanmış bir üründür. Ses yalıtımı gerektiren tüm alanlarda kolaylıkla uygulanabilir olmasından dolayı alanında en çok tercih edilen malzemelerden biri olmayı başarmaktadır. Yaşam alanlarında, umumi mekanlarda, özel olarak tasarlanmış oda ve mekanlarda ses yalıtımı yapmak için tercih edilen akustik renkli labirent sünger ile en mükemmel sonuçlara ulaşılabilmektedir.

Uygulanışı

Ses yalıtımı konusunda uzman olan ekibimiz, projenin yapılacağı alanda gerekli ölçüm ve incelemeleri yaptıktan sonra renkli labirent sünger uygulamaktadır. Uygulama, kendinden yapışkanlı modellerde herhangi bir yapıştırıcı malzeme kullanılmadan yapılmakta, düz modellerinde ise solid yapıştırıcı kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları

Sinema salonu, tiyatro salonu, evde sinema salonu, hastane odası, mağazalar ve ses yalıtımı ile akustik düzenleme gerektiren tüm alanlar için uygun şekilde üretilen renkli labirent sünger, son derece dayanıklı ve kullanışlı bir üründür.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün adı: renkli labirent sünger

Sünger Ebatları: 50 cm x 50 cm. plaka

Sünger Renkleri: Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır (tercihe göre farklı renklerde üretilebilir.)

Kullanım Alanları: Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

50 cm x 50 cm. plaka

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey