Vinil Kaplı Alçı Tavan Sistemleri

Vinil kaplı asma tavan paneli, özellikle nemli, ıslak ve buharlı ortamlarda kullanılabilen bir akustik panel olup uzun süre dayanıklılığını koruyabilen, antibakteriyel özelliğe sahip bir üründür. Ekonomik, dekoratif ve uzun ömürlü olması sebebi ile tercih edilen asma tavan paneli ile beklentilerinizin ötesinde sonuçlara ulaşabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Leke tutmayan özelliği ile alanında en çok tercih edilen ürün olarak görülen vinil kaplı asma tavan paneli, çeşitli renk ve desenleri ile tavanda dekoratif bir görünüm sağlamaktadır. Işık yansıtma değeri daha yüksek, havalandırma, ses sitemleri ve yangın sistemlerine daha fazla uyum gösteren ürün, yüksek ses emilim gücü ile ortamlarda akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Çeşitli perfore seçeneklerine sahip olan vinil kaplı asma tavan paneli, montajı ve müdahalesi kolay olan bir üründür.

Uygulanışı

Ses yalıtımı Go uzman ekibi tarafından mekanlarda gerekli inceleme ve ölçümler yapıldıktan sonra özel aparatları ile uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Ofis, imalathane, hastane odası, pastane, mağaza gibi alanlar başta olmak üzere nem oranı yüksek olan tüm alanlarda kullanımı son derece uygundur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Standartlar: DIN EN 13501-1

Malzeme Yapısı: Mineral Wool

Perforasyon Tipi: Dağınık, kurtçuklu

Panel Kenar Detayları: Küt kenar, sarkmalı kenar

Panel Boyutu: 600×600, 600×1200 cm.

Panel Kalınlığı: 8 mm, 9,5 mm.

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey