Polo Black Asma Tavan Paneli

Polo black asma tavan paneli, orta yoğunlukta cam yünü kullanılarak imal edilen bir üründür. Ses emilim gücü sayesinde mekanda oluşan rahatsız edici gürültüleri en iyi şekilde yok etmeyi sağlayan ürün, müşterinin tercihine göre dizayn edilebilmektedir. Diğer polo asma tavan paneli modelinden farklı olarak siyah renkte üretilen panel, mekana şık bir görünüm sunmakla birlikte ses yalıtımı ve akustik düzenleme işlemini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Yenilenen mimari tasarımı ve ses emilim gücü sayesinde ortamlarda akustik düzenleme sağlayan polo black asma tavan paneli, mükemmel performansı sayesinde beklentileri en iyi şekilde karşılayan bir üründür. Birçok mekana uygun tasarımlara sahip olan akustik panel, ses yalıtımı GO firmamızın uzman ekibi tarafından uygulanarak beklentileri karşılamaktadır.

Uygulanışı

T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile uygulanabilen snow asma tavan paneli, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlar için ideal bir yapıdadır.

Kullanım Alanları

Estetik görünüme sahip mekanların oluşumunda son derece etkili olan sonow asma tavan paneli, sinema salonu, tiyatro salonu, cafeterya, restoran, kültür merkezi, konferans salonu gibi şık görünüm gerektiren ve akustik düzenlemenin en iyi şekilde olması gereken tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebat: 600×600 mm, 600×1200 mm, 600×610 mm, 600×1220 mm.

Panel Ağırlığı: taşıyıcı sistemi dahil yaklaşık 3.0 kg.

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey