Polo Asma Tavan Paneli

Polo asma tavan paneli, ortamlarda oluşan rahatsızlık verici seslerin engellenmesinde kullanılan, orta yoğunlukta cam yünü ile imal edilen bir üründür. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında başarılı performans gösteren ürün, aynı zamanda estetik yapısı sayesinde mekanlara şık bir görünüm kazandırmaktadır. Ürün konumlandırılması müşterinin talebine göre yapılır ve iç mekan akustiğinde son derece başarılı performans sağlar.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Mekanların iç dizaynı kadar ses akustiği de çok önemlidir. Bunun için kullanılan ürünlerin son derece sağlıklı, hijyen kurallarına uygun ve ses frekanslarını en iyi şekilde yutması gerekmektedir. Polo asma tavan paneli, bu anlamda tercih edilebilecek en iyi ürünlerden biri olup beklentileri karşılama noktasında başarılı bir üründür. Birçok mekan için uygun olan polo asma tavan ile hem mekanın şıklığını kazanabilir hem de akustik düzenleme sağlayabilirsiniz.

Uygulanışı

15mm / 24 mm. Görünür taşıyıcı sistem üzerine uygulanan polo asma tavan paneli, inşaat esnasında uygulanan bir üründür. Uygulama esnasında kirlenmenin önüne geçebilmek için yumuşak, pamuklu eldiven kullanılması önerilir.

Kullanım Alanları

T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıklarında döşenebilen polo asma tavan paneli, özellikle de şıklık ile ses akustiğinin son derece sağlıklı olması gereken sinema salonu, tiyatro salonu, konferans merkezi gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebat: 600×600 mm, 600×1200 mm, 600×610 mm, 600×1220 mm.

Panel Ağırlığı: taşıyıcı sistemi dahil yaklaşık 2.5 kg.

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey