Piramit Köpük Sünger

Piramit köpük sünger, günümüz yaşam alanlarının en çok ihtiyaç duyduğu ses yalıtımı ve su yalıtımı alanında kullanılabilen son derece dayanıklı bir üründür. melamin köpükten imal edilen piramit sünger, antibakteriyel özelliklere sahip bir izolasyon malzemesi olduğu için tüm alanlarda kolaylıkla kullanılabilir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Ses yalıtımı ve su yalıtımı gibi alanlarda net sonuçlar elde edebilmek ve beklentilerin ötesinde performanslı sonuçlara ulaşabilmek için kullanılacak malzemenin doğru tercih edilmesi gereklidir. Köpüklü piramit sünger, bu anlamda tercih edilebilecek kaliteli ürünlerden biri olup uzun süre kullanıma açık ham maddelerden imal edilmiştir. Hassasiyet gerektiren tüm alanlarda kolaylıkla kullanılabilen köpüklü piramit sünger sayesinde ses yalıtımı ve su yalıtımı gibi işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulanışı

Yüksek ses emilim gücüne sahip olan köpüklü piramit sünger, alevlere dayanıklı bir üründür. Uzman ekibimiz ortamlarda gerekli ölçümleri yaptıktan sonra özel yapıştırıcı yardımı ile ürünü uygulamaktadır.

Kullanım Alanları

Köpüklü piramit sünger, her alan için uygun ve ideal çözümler sunan bir malzeme olup; hastane odası, MR odası, sinema salonu, tiyatro salonu, müzik odası gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

EBAT : 100 CM X 100 CM
Ürün Kalınlık : 5 CM
Renk: Antrasit Gri

Ürün Adı: Piramit Köpük Sünger

Köpük Paket İçeriği: Yanmaz piramit köpükler 100 cm x 100 cm ebat plaka 10 adet paket (1 Paket 10 m² satılır)

Renk çeşitleri: Siyah ( koyu andezit gri )

100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey