Orfe Duvar Paneli

Orfe duvar paneli, ön ve arka yüzeyi camtülü ile kaplanmış, ses emilim gücü son derece yüksek bir üründür. Mekanlarda meydana gelen eko, çınlama ve rahatsız edici diğer gürültülerin yok edilmesinde gösterdiği başarılı performansı ile ortamda akustik düzenlemeyi en iyi şekilde sağlamaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Ses yutuculuğu ve akustik düzenleme noktasında en iyi sonuçları sunmakla birlikte orfe duvar paneli, sahip olduğu tasarımı ile iç mekanlarda dekoratif bir şıklık da sunmaktadır. Beton veya alçı levha yüzeylerine uygulanabilen akustik orfe duvar paneli, ses yansımalarının kritik olduğu bölgelerde kullanılabilmektedir. Özellikle ses kayıt stüdyosu, radyo yayın odası, TV yayın odası, müzik odası gibi alanlarda kullanılan duvar paneli, en mükemmel sonuçları üretmektedir.

Uygulanışı

Z klips veya kanca yardımı ile monte edilebilen orfe akustik duvar paneli, kolaylıkla sökülebilen özelliği ile kullanım alanlarına rahatlık getirmektedir. Panelin arka yüzeyine takılan klips veya kancalarla duvara veya tavana uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Özellikleri bir hayli geniş olan orfe duvar paneli, ses emilim gücü sayesinde müzik odası, gitar odası, reci odası, radyo yayın odası, TV yayın odası gibi ses kalitesinin yüksek olması gereken tüm mekanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: 600×600 mm, 600×1200 mm, 600×1800 mm, 600×2400 mm, 600×2700 mm, 600×3000 mm.

Kalınlık: 40 mm.

NRC Değeri: 0.95-1.000 ağırlığındadır.

Akustik Panel Seçenekleri: Katalogdan inceleyebilirsiniz.

Yangın Dayanımı: TSE EN 13501-1+A standardına göre A2 S1 D0 sınıfı

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

TSE EN 13501-1+A standardına göre A2 S1 D0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey