Metal Asma Tavan Paneli

Metal asma tavan paneli,T-24 ve T-15 taşıyıcı sistemlere alüminyum ya da çelik plakaların serbest bırakılmasıyla oluşturulan bir ses yalıtımı ve akustik düzenleme sistemidir. Farklı performans değerlerine sahip olan ürün, profilden 8 mm. Sarkmalı şekilde imal edilerek ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlanmaktadır. Uygulamada uzmanlık gerektiren metal asma tavan, ses yalıtımı Go firmamızın deneyimli uzman ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

30×30 özel taşıyıcı sistemlere özel tırnaklı alüminyum veya çelik plakların entegre edilmesi ile oluşturulan metal asma tavan, farklı boyutlarda üretilebildiği için tüm mekanlarda uygulanabilmektedir. Dekoratif şıklık ve ses yalıtımında beklentilerin karşılanabilmesi için kullanılabilecek ideal malzeme sayesinde şık bir ortama sahip olmakla birlikte ses, eko ve rahatsız edici gürültülerden kurtulmak mümkündür.

Uygulanışı

Ses Yalıtımı Go firmamızın uzman kadrosu, mekanlarda gerekli ölçümleri yaptıktan sonra uygulama yapmaktadır.

Kullanım Alanları

Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde ve daha birçok yerde yankı ve yansımayı azaltmak için kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: 60×60 cm. -30×30 cm.

Kalınlıklar: 8-15 mm.

Panel renkleri: standart beyaz

Panel arka yüzey malzemesi: Soundtex akustik kumaş

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey