Kabinet Telefon Odası

Kabinet telefon odası, değişen ve gelişen iş ortamlarında daha sağlıklı görüşmeler yapmak için kullanılan son derece dayanıklı ve estetik ürünlerdir. Ortamlarda yaşanan rahatsız edici gürültülerden uzak kalmak ve en iyi şekilde telefon görüşmelerini gerçekleştirmek için özel olarak tasarlanan kabinet telefon odası sayesinde işlerin daha seyrinde yürümesi sağlanabilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Açık alan ofislerde, büyük iş merkezlerinde ve şirketlerde telefon görüşmelerinin yapılması için ayrılan bölümlerde ses yalıtımının sağlıklı bir şekilde yapılması önemlidir. Ancak bu tip yerlere rahatsız edici gürültüler fazlasıyla meydana gelir. Kabinet telefon odası, akustik kumaş ve akustik panellerle oluşturulan bir alan olup dış seslerin iç mekana girmesi engellenir. Bu sayede daha rahat telefon görüşmelerine zemin hazırlar. Renk ve tasarım seçenekleri müşteriye özel olarak belirlenerek ortamdaki akustik düzenleme ile birlikte şık bir görünümün oluşmasına da yardımcı olur.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük holdinglerde çalışmalar için özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen kabinet telefon odası, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

Gürültü ve rahatsız edici diğer seslerin yoğunlukta olduğu tüm alanlarda kullanılabilen kabinet telefon odası; açık alan ofislerde, büyük holdinglerde ve ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

kabinet telefon odası, kişiye özel renklerden oluşmaktadır.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey