Go Hexo Yapışkanlı Akustik Sünger

Go Hexo Yapışkanlı Akustik Sünger; ses akustik süngerleri yapışkanlı modelleri yapıştırıcı kullanmadan kolayca uygulayabilmeniz için tasarlanmış etiketli ürünlerdir. Ailemize yeni katılmış nadide bir ürün olan Go Hexo yapışkanlı akustik sünger modelleri uygulamak da oldukça kolay.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Hem ekonomik hem görsel olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeni ürünümüzü en çok satılanlar arasına girmeye aday bir akustik düzenleyici malzemedir. Hem dekoratif olan bu ürünler dayanıklı ve ihtiyaçları karşılayabilen özelliklere sahip hemde ses Akustik düzeninini sağlayan ürünlerdendir.

Uygulanışı

Kendinden yapışkanlı özelliğe sahip olan Go Hexo Yapışkanlı Akustik Sünger, herhangi bir yapıştırıcı kullanımına gerek kalmadan kolaylıkla uygulanabilmektedir. Mekanların gerekli ölçümleri yapıldıktan sonra uygulama aşamasına geçilmektedir.

Kullanım Alanları

Go Hexo Renkli Akustik Süngerler duvar ve tavanlarda uygulanabilen estetik görüntü ihtiyacı hissedilen mekanların tercih etmesi gereken bir üründür. Go Hexo doğru uygulama ve renkli modelleri ile ortam akustiğini düzenlerken aynı zamanda şıklı katan bir üründür Farklı yüksekliklerde ürettiğimiz bu ürün yüksek ses akustik değerleri oluşturur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ölçüler:
Ölçüler: 50cm X 50cm.

Kalınlık
20-40 mm

Kenar Detayı
Düz ve güçlendirilmiş.

Akustik Performans
NRC değeri 0.95 -1.00aralığındadır.

Standart olarak 50cm X 50cm ebatlarında üretilmektedir.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey