Go Hexo Yanmaz Akustik Sünger

Go Hexo Akustik Sünger; ses akustik süngerleri ailemize yeni katılmış nadide bir üründür. Hem ekonomik hem görsel olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak bi yeni ürünümüzü en çok satılanlar arasına girmeye aday bir akustik düzenleyici malzemedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Yangın dayanıklı ve Alev almaz ve Alev yürümez olan bu ürünler dayanıklı ve ihtiyaçları karşılayabilen özelliklere sahip malzeme ile ses Akustik düzeninini sağlayan ürünlerdendir. Go Hexo Akustik Süngerler duvar ve tavanlarda uygulanabilen estetik görüntü ihtiyacı hissedilen mekanların tercih etmesi gereken bir üründür. Go Hexo doğru uygulama ve renkli modelleri ile ortam akustiğini düzenlerken aynı zamanda şıklı katan bir üründür Farklı yüksekliklerde ürettiğimiz bu ürün yüksek ses akustik değerleri oluşturur.

Uygulanışı

Kendinden yapışkanlı ve düz modeller şeklinde iki farklı şekilde üretilen Go hexo yanmaz akustik sünger, kendinden yapışkanlı olan modellerinde herhangi bir yapıştırıcıya gerek duyulmadan uygulanabilmektedir. Düz akustik süngerlerde ise solid özel yapıştırıcı yardımı ile uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Ses yutuculuğunun yanı sıra kumaş kaplı paneller dekoratif bir görünüm ile son katmanda kullanılabilen, beton veya alçı levha yüzeylerinde kolayca uygulanabilen ürünlerdir. Ofis bölümlerinde toplantı odalarında çıplak duvarlar çınlamaya neden olur bu gibi durumları engellemek adına akustik panel yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak ev sinema salonu, restoran, sinema odası, hastane, cafe - bar, stüdyo odası, reji odası, radyo odası, bateri odası vb. alanlarda da tercih edilebilir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ölçüler:
50x50 cm.

Kenarları güçlendirilmiştir.

Standart ölçülerde üretilen Go Hexo yanmaz akustik sünger, 50cm X 50cm. ebatlarında üretilmektedir.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey