Düz Akustik Sünger

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme, yasal olarak her alana uygulanması gereken bir işlemdir. Bunun için çeşitli izolasyon malzemeleri kullanılır. Görsellik anlamında önem arz etmeyen alanlarda kullanılan düz akustik sünger, standart antrasit gri ve siyah renklerinde üretilmektedir. Ses emilim gücü yüksek olan bu malzeme ile akustik düzenleme ve ses yalıtımı başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Düz akustik sünger, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda kullanılabilen bir üründür. Ses emilim gücünün yüksek olması ve her alana uyumlu olmasından dolayı kategoride en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Evlerde, ofislerde, sinema salonlarında ve ses yalıtımı ile akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda kullanıma uygun olan düz akustik sünger ile beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Uygulanışı

Uzman ekibimiz yerinde inceleme ve ölçümlerde bulunduktan sonra uygulama aşamasına geçmektedir. Kendinden yapışkanlı düz akustik süngerler, herhangi bir yapıştırıcı yardımına gerek kalmadan uygulanabilirken, düz akustik süngerler ise solid özel yapıştırıcı yardımı ile uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Stüdyo, bale salonu, tiyatro, sinema, konferans salonu, jeneratör odası, hastane odası, MR odası gibi ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda düz akustik sünger kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Adı: Yapışkanlı düz akustik sünger

Uzunluk: 15 mt

Genişlik: 100 CM

Kalınlığı: 10 mm

Malzeme: Poliüretan yanmaz köpük

Yoğunluğu: 30/ 60 kg/m³

Standart ölçülerde üretilen akustik special sünger; 100x100 cm.. ebatlarında üretilmektedir.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Alev almaz / yanmazlık Firend; yanmazlıkta BS476: class 0 ve Unı 9175: 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey