Duvar Ses Yalıtımı

Duvar ses yalıtımı, tüm yaşam alanlarında ve iş yerlerinde uygulanması gereken işlemlerin başında gelir. Yan komşudan gelen seslerin engellenebilmesi için uygun malzemeler kullanılarak yapılan bu işlem sonucunda, rahatsız edici gürültülerden kurtulmak mümkündür.

İş alanlarının, konutların, ofislerin, alışveriş merkezlerinin ve diğer tüm alanların en büyük sorunu, yan taraftan gelen seslerdir. Bu sesler, bazen yüksek frekanslarla yayılabildiği için ortamda çalışma yapan veya oturanların rahatsız olmasına neden olur. Duvar ses yalıtımı yapılan alanlarda ise böyle bir durumun söz konusu olmadığını bildirmek gerekiyor. Kaliteli malzeme, uzun süre kullanıma açık ürünler kullanılarak yapılan çalışmalar, beklentilerin ötesinde sonuç vermeye elverişli olabilirler.

Duvar Ses YalıtımıDuvar ses yalıtımı nasıl yapılır?

Ses yalıtım süngeri, alçıpan kaplama, laminasyonlu sünger, kauçuk sünger gibi malzemeler kullanılarak yapılan duvar ses yalıtımı, malzemelerin dayanıklı ve uzun süre kullanıma açık olması durumunda, ortamda yayılan seslerin engellenmesi sağlanabilir. Tabi bu tip alanlarda bir de seslerin boğulmadan karşıdaki kişiye iletilmesi de çok önemlidir. Bunun için de kullanılan akustik süngerler, akustik düzenleme yaparak seslerin daha iyi algılanmasında yardımcı olur. Duvar ses yalıtımı konusunda başarılı çalışmalara imza atan firmamız ile görüşerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Duvar Ses YalıtımıÇözüm için arayın!

Tecrübeli ve uzun süreli deneyimlere sahip olan SesyalıtımıGO, en iyi sonuçları elde etmek isteyen müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Yeni nesil yaşam alanlarında veya eski alanlarda yaptığımız duvar ses yalıtımı sayesinde mekanda yaşayanların rahat etmesini sağlıyoruz. Detaylı bilgi almak ve projelerinizi yaptırmak için iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Duvar Ses Yalıtımı

Leave A Comment