Daire Duvar Paneli

Daire duvar paneli, yüzeyi akustik kumaş ile kaplanılarak hazırlanan, tavan ve duvara monte edilebilen ses yalıtım ürünüdür. Rahatsız edici gürültüleri, eko, çınlama ve benzeri seslerin kaybolmasında son derece etkili olan ürün, özel yapıştırıcı yardımı ile uygulanmaktadır. Akustik daire duvar paneli, birçok alan için uygun malzemeden üretilmiş olup farklı renk seçenekleri ve müşteri talebine göre özel ölçülerde üretimi yapılmaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında kullanılan daire duvar paneli, yüzeyindeki akustik kumaş sayesinde duvara ve tavana yansıyan sesleri sönümleyerek iç mekanda oluşan rahatsız edici gürültüleri yok etmek adına başarılı bir üründür. Uygulama kolaylığının olması ve kısa sürede uygulanması yaşanan rahatsız verici seslerden kısa sürede kurtulmayı kolaylaştırmaktadır.

Uygulanışı

İki farklı seçeneğe sahip olan daire duvar paneli, uygulamada kolaylık elde etmek isteyenler için çift taraflı bant veya özel yapıştırıcı yardımı ile uygulama imkanı tanımaktadır. Tavan ve duvarlara uygulanabilen ürün, ses yalıtımı GO ekibimizin uzman kadrosu eşliğinde kısa sürede uygulanmaktadır.

Kullanım Alanları

Ofis, açık alan ofis, büro, ev, daire, mağaza, ses kayıt odası gibi seslerin net şekilde işitilmesi gereken tüm alanlar için uygundur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: özel ölçüde yapılmaktadır.

Kenar Detayı: düz ve güçlendirilmiş

NRC Değeri: 0.95-1.000 ağırlığındadır.

Akustik Panel Seçenekleri: Katalogdan inceleyebilirsiniz.

Yangın Dayanımı: TSE EN 13501-1+A standardına göre A2 S1 D0 sınıfı

Kalınlıklar: 20-40 mm.

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

TSE EN 13501-1+A standardına göre A2 S1 D0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey