Basotect Yumurta Sünger

Basotect yumurta sünger, Almanya merkezli firma tarafından üretilerek dünyanın birçok ülkesine ihraç edilen bir üründür. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında başarılı sonuçlar sunması ile dikkatleri üzerine çeken akustik sünger ile yaşam alanlarında oluşan rahatsız edici gürültülerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Standardında 1250 mm. x 2500 mm. kalınlıklarında üretilen ancak ortamın büyüklük ve çapına göre farklı kalınlık ve ölçülerde de üretilebilen basotect yumurta sünger, ortamlarda oluşan rahatsız edici gürültülerin yok edilmesinde kullanılan ve mükemmel sonuçlar üreten ses yalıtım süngeridir. Açık gri renkli, düz veya piramit yüzey şeklinde üretilen basotect yumurta sünger, müşteri talebine göre farklı renklerde de üretilebilmektedir.

Uygulanışı

Ses yalıtımı GO firmamızın uzman ekibi, akustik düzenleme yapılması gereken alanda gerekli incelemeyi yaptıktan sonra en uygun ölçü ve renklerde hazırladığı basotect yumurta süngeri uygulamaktadır. Uygulama, kendinden yapışkanlı modellerde herhangi bir yapıştırıcı yardımına gerek kalmadan yapılabilirken, düz akustik süngerlerde ise solid yapıştırıcı kullanılarak yapılmaktadır.

Kullanım Alanları

Evlerde, ofislerde, mağazalarda, ses kayıt odalarında, stüdyolarda, TV yayın odasında, radyo yayın odasında, sinema salonunda ve ses yalıtımı ile akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda kullanılabilen basotect yumurta sünger, en mükemmel sonuçları üretmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün Adı: Basotect yumurta sünger

Sünger Ölçüleri: 50 cm x 125 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Sünger Paket İçeriği: Basotect yumurta süngerler 50 cm x 125 cm ebat, 1 pakette 16 adet satılmaktadır. (1 Paket 10 m² )

Sünger Renk çeşitleri: Beyaz ve açık gri standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Kullanım Alanları: Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekânları.

Sünger Yanmazlık: Alev almaz / yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476 : class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Sünger Yoğunluk: 10 ile 20 Kg / M³ İstenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür.

50x125 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey