Basotect Labirent Sünger

Basotect labirent sünger, kullanım alanlarına hoş bir görünüm kazandırmakla birlikte önemli hedefi ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlamaktır. Bu alanda başarılı performansı ile segmentinin en çok kullanılan ürünlerinden biri olmayı başaran Basotect labirent sünger, melamin köpükten elde edilen beyaz, koyu gri ve açık gri renklerde üretilen ses akustiği malzemesidir. Birçok mekanda kullanıma uygun olarak tasarlanan labirent sünger ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Yaşam alanlarına mimari çözümler getirmek, rahatsız edici gürültülerden kurtulmak ve en iyi şekilde akustik düzenleme sağlamak için kullanabileceğiniz basotect labirent sünger, uygulama işlemi son derece kolay olan bir üründür. Farklı renk seçenekleriyle üretilebilen ürün, her mekan için uygun olup şıklığın yakalanmak istediği mekanlar için en iyi çözümleri sunmaktadır. Ses yalıtımı GO firmamızın uzman personelleri ile uygulama yapıldığında, beklentilerin çok daha üzerinde sonuç elde edilebilir.

Uygulanışı

Ses yalıtımı konusunda uzman olan ekibimiz, projenin yapılacağı alanda gerekli ölçüm ve incelemeleri yaptıktan sonra renkli labirent sünger uygulamaktadır. Uygulama, kendinden yapışkanlı modellerde herhangi bir yapıştırıcı malzeme kullanılmadan yapılmakta, düz modellerinde ise solid yapıştırıcı kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları

Spor salonu, bale salonu, gitar odası, ses kayıt odası, hastane odası, MR odası ve ses yalıtımı gerektiren tüm alanlar için uygun şekilde üretilen basotect labirent sünger, sunduğu performansı sayesinde en iyi sonuçlara ulaştırmaktadır.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün adı: Basotect labirent sünger

Yoğunluk: ISO 845 // 8-11 kg/m3

Plaka Boyutu: 50 cm x 125 cm

Kalınlıklar: 20 mm - 30 mm - 40 mm - 50 mm

Yanmazlık: Yanmazlık özelliğine sahiptir

Sıcaklık Dayanımı: DIN 4102 - B1

Ses Sönümleme Derecesi : >%90

Renk Seçenekleri: Beyaz - Açık Gri - Koyu Gri

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey