Altıgen 3D Akustik Duvar Paneli

Altıgen 3D akustik duvar paneli, iç mekanların şık olmasını sağlamakla birlikte ses yalıtımı ve akustik düzenleme konusunda en iyi sonuçları sunan ürünlerden biridir. Tüm iç mekanlar için uygun şekilde tasarlanan ürünler, müşteri talebine göre renk ve ölçümlerde üretilebilmektedir. Kullanım alanlarının geniş olması ve son derece net sonuçlar vermesi, alanında en çok tercih edilen ürün olmasını sağlamaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren alanlarda bunu sağlamakla birlikte şık mekanların oluşması için de kullanılabilen altıgen 3D akustik duvar paneli, son derece şık sonuçların elde edilmesi için kullanılan ürünlerdir. çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile üretilen ürünler, ahşap pan yalıtım levhaları, ısı kalkanı görevi görür, herhangi bir yanma tehlikesine karşı yapısını koruyabilen özelliklere sahiptir. Yapılan test sonuçlarında en iyi sonuçları sağladığı tespit edilen altıgen akustik duvar paneli, yangına dayanıklı şekilde, ulusal ve uluslararası standartlara göre üretilmektedir.

Uygulanışı

Akustik panel olarak kullanılan altıgen 3D akustik duvar paneli, solid yapıştırıcı yardımı ile uygulanmaktadır. Rulo veya fırça yardımı ile yapıştırıcı serpiştirildikten sonra paneller asılmaktadır.

Kullanım Alanları

Toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu gibi akustik mekanlarda ve mekanik alanlarda kullanılabilen akustik ahşap pan, birçok alan için uygun şekilde üretilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Altıgen 3D Akustik Duvar Paneli

Müşteri talebine göre özel ölçülerde üretilmektedir.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey