Akustik Yüzer Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan paneli, cam yünü levhalardan oluşturulan ve tavanlara uygulanması ile son derece kaliteli ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan bir üründür. Yaşam alanlarının her kategorisinde kullanıma uygun olarak tasarlanabilen, özel ebatlar ve özel renk seçenekleriyle oluşturulabilen akustik yüzer tavan panelleri ile beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Kapsamlı kullanım alanları ile her alanda akustik düzenleme ve ses yalıtımı sağlayan akustik tavan yüzer paneli, özellikleri ve teknik detaylarıyla kullanılabilecek en kaliteli ürünlerden biridir. Ofisler, düğün salonu, çalışma alanları, mağazalar ve daha akla gelebilecek tüm alanlarda kullanılan akustik yüzer tavan paneli ile rahatsız edici gürültülerden kurtulmak mümkündür. Ses Yalıtımı GO firmamızın deneyimli uzman kadrosunun kısa sürede uyguladığı paneller sayesinde gürültü, eko ve çınlama gibi sorunlardan kısa sürede kurtulacaksınız.

Uygulanışı

Özel aparat ve solid yapıştırıcılarla uygulanan akustik yüzer tavan paneli, kullanım alanlarında eko ve çınlama başta olmak üzere tüm rahatsız edici gürültüleri ortadan kaldırarak daha sağlıklı yaşam alanlarının oluşmasına yardımcı olur.

Kullanım Alanları

Mağaza, ofis, düğün salonu, sinema salonu, bale salonu, eğlence merkezleri ve daha aklınıza gelebilecek tüm mekanlarda kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ana Malzeme: 95 kg/m3

Kalınlık: 40 mm.

Ebatlar: Müşteri talebine göre belirlenmektedir.

Müşteri talebine göre özel ölçülerde üretilmektedir.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey