Akustik Toplantı Modülleri

Akustik toplantı modülleri, açık alan ofislerde ve büyük alanlarda özel olarak kurulan çalışma alanları için kullanılan modüllerdir. Bu modüller, ses emilim gücünün yüksek olması sayesinde dışarıda oluşan gürültünün içeriye girmesini engelleyerek daha rahat çalışma ortamının hazırlanmasına yardımcı olur.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

İş alanlarını bölerken hem şık bir görünüm kazanmak hem de ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapmak için kullanılabilen akustik toplantı modülleri, kişiye özel renk ve tasarım seçenekleri ile kurulabilen estetik görünüme sahip modüllerdir. Son zamanlarda artan iş hacmi ve iş yerlerinde oluşan farklı departmanlar nedeniyle yeni bölümlerin açılması kaçınılmaz hale geldi. Akustik toplantı modülleri ile iş yerinizi kolaylıkla bölerken, hem şık olmasını sağlayacak hem de akustik düzenlemesi yaparak seslerin birbirine karışmasını engelleyeceksiniz.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük holdinglerde çalışmalar için özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen akustik toplantı modülleri, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

Gürültü ve rahatsız edici diğer seslerin yoğunlukta olduğu tüm alanlarda kullanılabilen akustik toplantı modülleri; açık alan ofislerde, büyük holdinglerde, alışveriş merkezlerinde ve ihtiyaç duyulan her yerde kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik çalışma masaları, kişiye özel renklerden oluşmaktadır.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey