Akustik toplantı kabini, büyük alanlarda kullanılabilen, bölme oluşturmak ve ses yalıtımı düzenlemek için kullanıma elverişli olan ürünlerden biridir. Açık alan ofisler başta olmak üzere alan büyüklüğü son derece büyük olan yerler, ofislerde yeni bölüm oluşturmak ve toplantı için özel alanlar oluşturmak için kullanılabilen akustik toplantı kabini sayesinde sesler net şekilde algılanabilmekte ve dışarıdan gelen sesler kesilebilmektedir.

Toplantı modülleri, akustik değeri yüksek olan malzemeler oldukları için kullanımları ile son derece verimli sonuçlar alınabilmektedir. Büyük ofislerde yer bölmek veya yeni bir departman için alan oluşturmak için kullanılabilen akustik toplantı kabinleri sayesinde işlerin daha seri şekilde halledilmesi kolaylaşmaktadır. Sesyalıtımıgo.com çözüm merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir, projelerinizin hayata geçmesi için destek talebinde bulunabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Akustik toplantı kabini, iş yerlerinde yeni alanlar oluşturmak ve bu alanları oluştururken ses yalıtımı ile akustik düzenlemeyi aynı anda sağlamak için kullanılabilen akustik toplantı kabini, tasarımı ve özellikleri ile beklentilerin ötesinde sonuç sunan ürünlerdir.

Günümüzde büyüyen iş alanlarında yeni bölümler oluşturmak için yapılan girişimler, çoğu zaman ses yalıtımını sağlamamaktadır. Bu nedenle hem inşaata girme derdinden kurtaran hem de en iyi sonuçları sunan akustik toplantı modülleri, daha rahat uygulanabilir özellikleri ile tercih edilen akustik ürünlerdir. İş alanlarında yenilik yapmak için firmamız ile iletişime geçerek en uygun fiyatlarla akustik toplantı kabini yaptırabilirsiniz.

 Akustik toplantı kabini özellikleri

Birçok anlamda kullanılabilen ve her alana uyum sağlayabilen akustik toplantı kabinleri, sahip oldukları özellikler sayesinde kolay kullanımı ve uzun dönem kullanıma açık özellikleri ile kullanılabilecek özelliklere sahip malzemelerdir. Bir mekanda ses yalıtımı oluşturmak, akustik düzenleme sağlamak gibi işlemlerin uzun sürmesine rağmen, büyük alanlar olmasına karşın hızlı ve güvenilir çözümler sunan akustik toplantı kabinleri, kolay kurulum özelliklerinin yanında sahip olduğu değer ve fonksiyonları ile hem daha kolay kurulum yapma olanağı sunmakta hem de ekstra masraf yapma sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır.

Toplantı kabini çeşitleri

Renk, model ve ölçü seçenekleri tamamen müşteriye bağlı olarak değiştirilebilen akustik toplantı kabinleri, bu özellikleri sayesinde beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Son zamanlarda özellikle de açık alan ofislerde daha fazla kullanımı tercih edilmeye başlayan akustik kabinler, büyük ofisler için en iyi çözümleri sunmaktadır.

Toplantı kabini uygulama

Her işte olduğu gibi akustik kabin uygulama işlemlerinde de işi, işin uzmanına bırakmak en doğrusudur. Uzun zamanların deneyim ve uzmanlığına sahip olan firmamız, müşterilerine bugüne kadar vermiş olduğu hizmetleri ile taktir toplamayı başaran isimlerden biridir. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak akustik toplantı modülü hakkında detaylı bilgi alabilir, ofis ve diğer açık alanlarınızda kurulum desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Akustik toplantı kabini fiyatları

Değişken fiyatlara sahip olan toplantı modülü için en uygun fiyatları bulabileceğiniz firmamız, başarılı ekonomik rakamları ile sizi de memnun edecektir. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük holdinglerde çalışmalar için özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen akustik toplantı kabinleri, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

Ofis alanlarında ve açık alanlarda bölüm oluşturmak için kullanılan akustik çalışma kabinleri; açık alan ofislerde, büyük alışveriş merkezlerinde, büyük holdinglerde başta olmak üzere bölüm oluşturulmak istenen her alanda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik toplantı kabini, mekana özel renklerden oluşmaktadır.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey