Akustik Telefon Kabinleri

Akustik telefon kabini, telefon görüşmelerinin sık yapıldığı büyük açık alan ofislerde, mağazalarda ve şirketlerde telefon görüşmeleri için ayrılan özel bölümlerde gürültüyü minimum seviyeye indiren akustik telefon görüşme kabinleri, hassas özellikleri ve yüksek ses emilim gücü özellikleri sayesinde daha rahat telefon görüşmesi yapma olanağı tanıyan ürünlerdir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Açık alan ofislerde telefon görüşmesi yapılırken seslerin birbirine karışmasını engelleyen ve gürültü giderici özellikleri ile rahat görüşme trafiğinin yaşanmasını sağlayan akustik telefon kabinleri sayesinde mekanlarda oluşan gürültüye maruz kalmadan görüşmeler yapılabilmektedir. Artan açık alan ofisler, mağazalar ve büyük firmalarda kullanımı ideal olan ürünler, kişiye özel renkler ve modellerde tasarlanabilmektedir.

Uygulanışı

Alanında uzman olan ekibimiz, proje alanlarında gerekli ölçümleri yaptıktan sonra müşterinin belirlediği renk ve model seçeneklerinde akustik ofis kanepe sedir modellerini kolaylıkla uygulamaktadır.

Kullanım Alanları

Gürültü ve rahatsız edici diğer seslerin yoğunlukta olduğu tüm alanlarda kullanılabilen akustik çalışma masası; açık alan ofislerde, büyük holdinglerde ve diğer tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik telefon görüşme kabinleri kişiye özel renklerden oluşmaktadır.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, kişiye özel şekilde ayarlanabilmektedir.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey