Akustik Special Sünger

Akustik düzenleme ve ses yalıtımı gerektiren alanlarda duvar ve tavanlarda kullanılan akustik special sünger, yüksek ses emilim gücüne sahip bir malzeme olup geniş kullanım alanlarına sahiptir. Yanmazlık özelliği sayesinde uzun süre kullanıma dayanıklı olan sünger, farklı renk seçenekleriyle de üretilebilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Yaşam alanlarının şehir merkezlerinde yer alması veya yüksek frekanslı seslerin günümüzde daha yaygın olmasından dolayı meydana gelen rahatsız edici gürültüler, ortamlarda seslerin net şekilde algılanmasını engellerken aynı zamanda dışarıdan gelen seslerin içeriye girmesine neden olmaktadır. Bu da çevrenin ve oturum alanı sakinlerinin rahatsızlık duymasına neden olmaktadır. Akustik special sünger, kullanım sonrasında yüksek frekanslı sesleri %80 dolayında, alçak frekanslı sesleri ise tamamen kesere ortamlardaki seslerin daha net olmasını sağlayan başarılı bir akustik malzemedir.

Uygulanışı

İki panel arasına ağır kauçuk epdm katkılı bariyer kullanılarak elde edilen akustik special sünger, ses yalıtımı ve akustik düzenleme gerektiren alanlarda uygulanır. Uzman ekibimiz öncelikle alanda gerekli ölçümleri yaptıktan sonra malzemenin kalınlık ve ebatlarını ayarlayarak uygulama yapmaktadır.

Kullanım Alanları

Büyük alanlarda oluşturulan yeni bölümler için kullanılan akustik panellerde kullanılabilen akustik special sünger, özellikler; sinema salonu, müzik odası, ses kayıt odası, tiyatro salonu, konferans salonu gibi seslerin net şekilde işitilmesi gereken alanlarda kullanılır.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ürün adı: Renkli special sünger

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm.

Standart ölçülerde üretilen akustik special sünger; 100x100 cm.. ebatlarında üretilmektedir.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Alev almaz / yanmazlık Firend; yanmazlıkta BS476: class 0 ve Unı 9175: 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey