Akustik Pods

Akustik pods, büyük iş yerlerinde farklı departmanlarda çalışan personeller için alan oluşturmada son derece başarılı olan bir üründür. Akustik değerinin yüksek olmasından dolayı, dış seslerin içe girmesi engellenmektedir. Masa seperatörü olarak da adlandırılan bu ürün, ofislerin hacimlerine ve ses frekanslarının yüksekliğine göre özel olarak ayarlanabilmektedir. Açık alan ofislerde veya kapalı alan ofislerde özellikle telefon görüşmesi yapılan yerler ve özen isteyen çalışmalar için ideal bir yapıda hazırlanan akustik pods, işinizi en iyi şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Dikkat ve özveri gerektiren işlerde çalışan personellerin en çok ihtiyaç duydukları şeyden biri de sessizliktir. Kalabalık iş ortamlarında bunu elde edebilmek bazen çok güç olabiliyor. Ancak akustik pods sayesinde artık bu gibi sorunlar kökünden çözüme ulaştırılıyor. Son derece kullanışlı ve şık tasarımlara sahip olan ürünlerin akustik değerleri yüksek olduğu için gürültülü ortamların ortadan kalkması çok daha kolay hale gelmektedir. Açık alan ofisler başta olmak üzere akustik düzenleme gerektiren tüm alanlarda kullanıma uygun olan akustik pods kurulumu ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük holdinglerde çalışmalar için özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen akustik pods, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

Çalışma alanında sessizliğin gerektiği tüm mekanlarda uygulanabilen akustik pods, gürültüyü azaltan özelliği sayesinde, çalışmaların daha verimli olmasını sağlamaktadır. Açık alan ofisler, kapalı büyük ofisler, holding, şirket ve mağazalar için idealdir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik pods, kişiye özel renkler ve tasarımlarla üretilmektedir.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey