Akustik Panel Sünger

Akustik panel sünger, ahşap ve diğer panellerin arka yüzüne yapıştırılarak ses yalıtımı ve akustik düzenlemeyi sağlayan üründür. Uygulama işlemi son derece kolay olan süngerler, özel ebatlarda üretilebilmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Büyük alanlarda bölme oluşturmak için kullanılan bazı paneller, dekoratif anlamda şıktırlar ancak bunların delikli veya çizgili tarzda olması ses yalıtımı ve akustik düzenleme işlemini zorlaştırmaktadır. Genellikle ahşap panellerde görülen bu sorunu ortadan kaldırmak için üretilen akustik panel süngerler, panellerin arka yüzüne uygulanarak ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlamasına yardımcı olur.

Uygulanışı

İki akustik panel arasına veya panellerin arka yüzüne özel solid yapıştırıcısı yardımı ile uygulanabilmektedir.

Kullanım Alanları

Düz akustik paneller veya iki panel arasında uygulanan akustik panel süngerler, daha çok sinema salonu, tiyatro salonu, konferans merkezi gibi şıklığın önemli olduğu alanlarda kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Sünger Ölçüleri: 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Sünger Paket İçeriği: Bariyerli Yumurta Süngerler 100 cm x 100 Cm ebat plaka 10 adet paket satılmaktadır. 1 Paket 10 m² Satılır.

Renk çeşitleri: Siyah ( koyu andezit gri ) standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Sünger Üretim: Özel kalınlık 60 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebatlar özel kesim mümkündür. Renkler RAL Kartelası

Sünger Yoğunluk: 50 ile 60 Kg / M³ İstenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür.

100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm ve 50 mm ile 60 mm kalınlıkta perakende olarak satışa sunulmaktadır.

Evet. Projenize göre farklı ölçü ve kalınlıklarda üretimlerimiz mevcuttur. Standart ölçü dışındaki ölçüler fire verdiğinden , fire payları fiyatlara yansıtılmaktadır.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey