Akustik Oturma Grupları

Akustik oturma grupları, özellikle büyük alanlara sahip mekanlar için özel olarak tasarlanan ve ses yalıtımı ile akustik düzenlemeyi en iyi şekilde sağlayan ürünlerdir. Açık alan ofislerde, büyük şirketlerde veya özel olarak oluşturulmak istenen tüm alanlarda kullanıma uygundur.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

İş yerlerinde ve şirketlerde misafirlere özel alanlar oluşturmak, çalışanların daha rahat ve hızlı tempo ile işlerin tamamlamalarına olanak tanımak için kullanılan akustik oturma grupları, iç ve dış mekanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Renkleri ve ölçüleri tamamen kişiye özel olarak ayarlanabilen ürünler, mekanların daha kullanışlı hale gelmesini en iyi şekilde sağlayabilmektedir. Beklentilerin ötesinde akustik düzenleme sağlayan akustik oturma grupları, mimari açıdan da son derece şık mekanların oluşmasında kullanılabilmektedir.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük holdinglerde çalışmalar için özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen akustik oturma grupları, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

Ofis alanlarında ve açık alanlarda bölüm oluşturmak için kullanılan akustik oturma grupları; açık alan ofislerde, büyük alışveriş merkezlerinde, büyük holdinglerde başta olmak üzere bölüm oluşturulmak istenen her alanda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik çalışma kabinleri, kişiye özel renklerden oluşmaktadır.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey