Akustik Ofis Kanepe Sedir

Akustik ofis kanepe sedir, ofis alanlarında misafirleri karşılamak veya özel görüşmeleri yapmak için ayrılan bölümlerde kullanılarak gürültülerin yayılmasını engelleyen yapısı ile son derece kullanışlı bir malzemedir. Yangına karşı dayanıklı olması, yüksek frekanslı sesleri %80 oranında düşürmesi gibi özellikleri sayesinde açık alan ofislerde görüşmeler çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

İlk olarak Almanya'da kurulan açık alan ofisler, günümüzde ülkemizde ve dünyanın diğer yerlerinde de rağbet gören mekanlar olarak kendilerini göstermektedir. Bu tip alanlarda yapılan ikili görüşmelerde ortamda meydana gelen gürültülerden sıyrılabilmek çok önemlidir. Bunun için özel olarak geliştirilen akustik ofis kanepe sedir modelleri, beklentileri en iyi şekilde karşılayabilen ürünlerdir. Kolay kurulumu ve özel ebat ve renk seçenekleri sayesinde her ortama uygun şekilde kullanılabilmektedir.

Uygulanışı

Alanında uzman olan ekibimiz, proje alanlarında gerekli ölçümleri yaptıktan sonra müşterinin belirlediği renk ve model seçeneklerinde akustik ofis kanepe sedir modellerini kolaylıkla uygulamaktadır.

Kullanım Alanları

Gürültü ve rahatsız edici diğer seslerin yoğunlukta olduğu tüm alanlarda kullanılabilen akustik çalışma masası; açık alan ofislerde, büyük holdinglerde, radyo odalarında, TV odalarında ve ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik ofis kanepe sedir modelleri, kişiye özel renklerden oluşmaktadır.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey