Şimdi Arayın : 03129114852

Akustik Kumaş Panel, ortam akustiğini sağlayan içerisinde yüksek yoğunlukta cam yünü bulunan yanmaz kumaş kaplı ve kumaş rengi seçeneği yapabileceğiniz duvarlar ve tavan da kullanabileceğiniz dekoratif ürünlerdir. Akustik Kumaş Panel hem ses absorbe hem akustik düzeni sağlar hemde dekoratif ürünlerdir.

Ortam akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan Akustik kumaş kaplı paneller Yanmaz Akustik Kumaş ile kaplanmaktadır. Fabric Marka Akustik Kumaşlarımız Alev almaz alev yürümez ve yüksek teknoloji ile üretilen Akustik Kumaş ile kaplıdır.

Akustik Kumaş Panel ürünlerimizi belirtilen ölçülerde üretip uygulamalı veya uygulamasız olarak Türkiye ‘nin her noktasına ulaştırıyoruz. Velum duvar panelleri gizli taşıyıcı sistemler ile herhangi bir yapıştırıcı kullanılmadan uygulanabilen ürünlerdir.

Ses yutuculuğu yüksek olan bu ürünler aynı zamanda ortamın dekorasyonuna büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Akustik Kumaş Duvar ve Tavan Panelleri

Kumaş Kaplı ses Yalıtım ve Akustik Panelleri ürünleri tavan ve duvarlarda uygulanabilir. Özel ölçü ve şekillerde üretebilmekteyiz.

Bu paneller kenarları sertleştirilmiş olduğundan darbelere karşıda dayanıklıdır.

Ortam akustiğinin ve ses yansımalarının kritik olduğu stüdyo, radyo yayını yapılan ve ses kaydı alınan ses kayıt odasında, sinema salonları, müzik odaları, reji odalarında, ev sinema odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahiptir.

Akustik Panel Kaplama

Akustik Panel Kaplama ayrıca uğultu ve gürültünün çok olduğu mağaza, fabrika gibi alanlarda akustik düzenlemede üstün performans sağlayan bir üründür. Farklı uygulama yöntemleri bulunan Akustik panel kaplama ile ortamınızın daha neşeli veya daha kurumsal görünmesini sağlayabilecek Akustik Kumaş ve renk seçenekleri bulunmaktadır.

Yüksek ses yutum ve absorbe kat sayasına sahip akustik kumaş kaplı akustik paneller her türlü projede kullanılabilir. Sıvası yapılmış duvarlarda yapıştırma şeklinde uygulanabildiği gibi gizli profil sistemi ile yapıştırıcı kullanmadan da uygulanabilen bir üründür. Akustik Kumaş kaplı panel fiyatları için firmamızdan fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Teknik Özellikleri

Ana Malzeme 95 kg/m3 yüksek yoğunlukta olan akustik camyünü levhanın standart ebatları 600×600 mm, 600×1200 mm, 600×1800 mm, 600×2400 mm, 600×2700 mm, 600×3000 mm ‘dir . Kalınlık 20 ve 40 mm olan akustik kumaş panellerin kenar detayı kanallı ve güçlendirilmiştir. Akustik NRC değeri 0.95-1.00 aralığındadır. Yangın Dayanımı TS EN 13501-1+A1:2013 standardına göre A2 s1 d0 sınıfındadır.

Ses sorununuzu minumum seviye indirmek ve en düşük maliyetle sorunu gidermek doğru ürün kullanımı ve uygulaması ve dolayısıyla yüksek tecrübe isteyen bir durumdur. Gürültü yalıtımı ve Akustik düzenleme ihtiyaçlarınızın için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Akustik Kumaş Kaplı Panel Uygulama Görselleri