Kumaş Kaplı 3D Duvar Paneli

3D Dekoratif Akustik Duvar Paneli, görüntü itibari ve performans itibari ile sınıfının en çok tercih edilen ürünlerinden biridir. Uygulaması son derece kolay olan ürünler, mekanlardaki rahatsız edici gürültüleri yok etmek ve akustik düzenleme sağlamak için kullanılan ideal seçeneklerdir. 90mm 'yi bulan kalınlıkları ile yüksek ses yutum ve Akustik NRC değerlerine sahip 3D akustik duvar panellerini tercih edebilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

3D Dekoratif Akustik Duvar Paneli

3D Dekoratif Akustik Duvar Panelleri, tüm mekanlara uygun çözümlerin sunan Mutlu Akustik çözümlerinden biridir. Ürün ortamlarda oluşan rahatsız edici seslerin yok edilmesinde son derece etkili olan bir üründür. Özel olarak hazırlanan ürünler, altıgen akustik duvar panelleri, piramit desen akustik duvar panelleri, üçgen akustik kumaş kaplı duvar panelleri, ve özel üretim asimetrik şekillerde akustik duvar panelleri şeklinde tasarlanmaktadır. Autocad projenize göre özel kesimler yapılarak da akustik kumaş paneller üretmekteyiz

Uygulanışı

Ses yalıtımı konusunda uzman olan ekibimiz, projenin yapılacağı alanda gerekli ölçüm ve incelemeleri yaptıktan sonra 3D akustik duvar panelleri uygulamaktadır. Uygulama, kendinden yapışkanlı modellerde herhangi bir yapıştırıcı malzeme kullanılmadan yapılmakta, düz modellerinde ise solid yapıştırıcı kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları

3D akustik duvar panelleri; stüdyo, konferans salonu, ses kayıt odası, gitar odası, müzik odası gibi alanlar başta olmak üzere evde sinema salonu gibi özel oluşturulan alanlar için kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Ana Malzeme
95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha.

Kenar Detayı
Güçlendirilmiş Kenarlar

Ebatlar
İstenilen ebatlarda üretilebilir.

Kalınlıklar
Serbest

Müşteri talebine göre özel ölçülerde üretilmektedir.

Evet. alev almaz/ yanmazlık Firend ; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey