Akustik Dış Ortam Kabinleri

Akustik dış ortam kabinleri, açık hava alanlarında ses yalıtımı ve akustik düzenleme için kullanılan ürünlerdir. Ürünler, son derece sese duyarlı, titreşim engelleyici ve gürültü önleyici özelliklere sahiptir. Özel olarak hazırlanan dış ortam kabinleri, kullanılan akustik paneller ve süngerler yardımı ile oluşturulmaktadır. Her ölçüye uygun şekilde tasarımların yapıldığı firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Akustik dış ortam kabinleri, bahçe, çiftlik ve diğer açık mekanlarda kullanım için ideal seçeneklerden biri olan akustik dış ortam kabinleri, ses yalıtımında son derece başarılı ürünler olup, rahat bir oturum için ideal biçimde hazırlanmıştır.

Jeneratör, makine, klima, havalandırma fanları gibi fabrika ve iç yada dış cephelerde monte edilebilen paneller sayesinde rahatsız edici gürültülerin ortadan kalkması sağlanabilmektedir. İç mekân ve dış mekan seçenekleri bulunan akustik dış ortam kabinleri, beklentileri en iyi şekilde sağlayan ürünler olup firmamız tarafından uygulama hizmeti verilerek uygulanmaktadır.

Uygulamada uzman çözüm

Akustik panel uygulamaları, uzmanlık isteyen bir alandır ve ciddi çalışmalar gerektirir. Bu nedenle açık alanlarda yapılması gereken işlemleri kesinlikle işin uzmanına bırakmak ve buna göre değerlendirmek son derece önem taşımaktadır. Doğal rengi paslanmaz gri galvaniz olan akustik dış ortam kabinleri, bu özellikleri sayesinde her alanda kolaylıkla kullanılabilir ürünler olmayı başarmaktadır. Dünyanın birçok yerinde açık alanlarda kullanılan bu ürünler, Türkiye’de de talebi yüksek olan ürünlerin başında gelmektedir.

Akustik kabinler ne işe yarar?

Akustik kabinler, açık ortamlarda görüşme yaparken dış seslerden etkilenmemek için kullanılan ürünlerdir. Özellikle de kafeterya veya fuar gibi açık alanlarda müşterilerle özel görüşmelerin yapılmasında son derece etkili olan akustik dış ortam kabinleri, özellikleri ve ses yutum özellikleri sayesinde beklentileri en iyi şekilde karşılayabilmektedir.

Renk seçenekleri var mı?

Doğal renkleri galvaniz gri olmasına rağmen müşterilerin özel talepleri doğrultusunda farklı renk seçenekleriyle de üretilebilen akustik dış ortam kabinleri, kısa sürede kurulabilen ve kullanıma açık hale getirilebilen ürünlerdir.

Temizlik ve bakımı

Her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de temizlik ve bakım son derece önemlidir. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında hizmet verdiğimiz firmamız olarak müşterilerimize sunduğumuz akustik kabinler, temizlenmesi kolay ve uzun süre kullanıma açık ürünlerdir. Bu sayede her defasında yeni bir masraf yapmaktan kurtulur, açık havalarda bile kolaylıkla görüşmelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Mutlu Akustik ile en iyi çözümlere

Başarılı çalışmalarımızla alanımızda müşterilerimize sunduğumuz destek ve hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Akustik dış ortam kabinleri uygulamalarında uzman eller sayesinde dilediğiniz sonuçları elde edeceksiniz.

Uygulanışı

İç ve dış mekanlar için kullanılabilen akustik dış ortam kabinleri, öncelikle mekanın gerekli ölçümleri yapıldıktan sonra malzeme seçimi ile uygulama işlemi yapılmaktadır. Büyük açık alanlarda daha rahat mekanların oluşabilmesi için son derece ideal çözümler getirmektedir.

Kullanım Alanları

Jenaratör, makine, klima, havalandırma fanları, fabrika içi, bahçe, çiftlik gibi açık alanlarda kullanıma uygun olan dış ortam akustik kabinleri ile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Kişiye özel ve mekana uygun şekilde ölçülerle satış işlemi ve uygulama işlemi yapılmaktadır.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey