Advance Asma Tavan Paneli

Advance asma tavan paneli, mekanların şık tasarıma sahip olması için özel olarak hazırlanmış bir üründür. Ürün üretiminde ön yüzü boyalı cam elyaf doku, arka yüzü cam elyaf ile kaplı, yüksek yoğunlukta cam yünü kullanılarak tasarlanan asma tavan paneli, beklentilerin ötesinde sonuç verebilen akustik asma tavan panelidir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Mekanlarda yaşanan rahatsız edici gürültüleri yok etmede son derece etkili olan advance asma tavan paneli, ortamda akustik düzenleme sağlayacak çınlama, eko, titreşim ve diğer rahatsız edici gürültüleri yok etmede kullanılan performansı yüksek bir üründür. Estetik görünüm ve şık tasarımlara sahip olmak adına en çok tercih edilen asma tavan paneli ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilir, ortamdaki gürültülerden kurtulabilirsiniz.

Uygulanışı

Advance asma tavan paneli, mekanlar inşaat halindeyken uygulanan bir üründür. 15 mm / 24 mm görünür taşıyıcı sistem üzerine döşenen asma tavan paneli, uygulama esnasında kirliliğe karşı korunması için pamuk bez yardımı ile silinmelidir.

Kullanım Alanları

Estetik görünüm kazandırılmak istenen tüm ortamlarda kullanılabilen advance asma tavan paneli, ofis, stüdyo, sinema salonu, evde sinema salonu tasarımları gibi özen isteyen alanlar için ideal bir seçenektir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: 600×600 mm, 600×1200 mm, 610×610 mm, 610×1220 mm.

Kalınlıklar: 15-20 mm.

Panel ağırlığı: Taşıyıcı sistem dahil yaklaşık 3 kg.

Yangın Dayanımı: UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey