Akustik Çalışma Masası

Akustik çalışma masası, ofis ortamlarında personellerin kendilerine ait bir alan oluşturmasında yardımcı olan araçtır. Büyük ofis alanlarında veya açık ofis alanlarında gürültüyü kontrol altına almak ve özel çalışmaları rahatlıkla yapmak için özel olarak tasarlanan akustik çalışma masası, hem şıklık bakımından hem de işlevsel anlamda son derece kullanışlı ürünlerdir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Rahatsız edici gürültülerin yayılmasından dolayı çalışma alanında verim alamayanlar için ideal bir şekilde hazırlanan akustik çalışma masası, renkleri, tasarımları ve kişiye özel seçenekleriyle kullanılabilecek harika ürünler arasında yer almaktadır. Açık alan ofisler başta olmak üzere gürültünün yüksek frekanslarda olduğu tüm geniş alanlarda kullanılabilen akustik masalar, kullanım sayesinde en iyi şekilde çalışmaların yapılmasına yardımcı olabilecek üründür.

Uygulanışı

Açık alan ofislerde ve büyük holdinglerde çalışmalar için özel olarak ayrılmak istenen bölümlere kolaylıkla uygulanabilen akustik çalışma masası, ekibimizin uzmanlık alanında olması sayesinde kısa sürede kurulmaktadır.

Kullanım Alanları

Gürültü ve rahatsız edici diğer seslerin yoğunlukta olduğu tüm alanlarda kullanılabilen akustik çalışma masası; açık alan ofislerde, büyük holdinglerde, radyo odalarında, TV odalarında ve ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

Akustik çalışma masaları, kişiye özel renklerden oluşmaktadır.
Ebatlar tercihe göre ayarlanabilmektedir.
Tüm alanlarda kullanıma uygundur.

Ölçüler, tamamen ortam büyüklüğüne göre ayarlanmaktadır.

Kişiye özel olduğu için her boyutta üretimi mümkündür.

Evet. ürünlerimiz BS476: class 0 ve Unı 9175 : 2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey