Altıgen Tavan Paneli

Altıgen tavan paneli, iç mekanların dekoratif anlamda şık olmasını sağlamakla birlikte akustik düzenlemeyi en iyi şekilde sağlayan ürünlerden biridir. Kumaş kaplı ses yutumu sağlayan ürünlerin yatay olarak bağlantılı aparatları ile uygulanan altıgen akustik tavan paneli, tavanların yüzeylerine sarkıtılması ile oluşturulmaktadır. Yüksek frekanslı sesler karşısında güçlü mukavemet sağlayan ürün, dengeli akustik sağlayarak ortamlarda oluşan çınlama, titreşim ve makinelerin çıkarttığı sesleri yutarak, ortam akustiği sağlamaktadır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Mekanlarda oluşan rahatsız edici gürültüleri yok etmede son derece etkili olan altıgen akustik tavan paneli, özel aparatları ile tavanlara sarkıtılarak oluşturulmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından sağlanan destek sayesinde kısa sürede uygulanabilen ürünler, müşterilerin taleplerine göre özel ebat ve kalınlıklarda üretilmekte olup kenar kalınlıkları boya ile güçlendirilmiştir.

Uygulanışı

Özel aparat ve solid yapıştırıcılarla uygulanan akustik altıgen tavan paneli, kullanım alanlarında eko ve çınlama başta olmak üzere tüm rahatsız edici gürültüleri ortadan kaldırarak daha sağlıklı yaşam alanlarının oluşmasına yardımcı olur.

Kullanım Alanları

Asansör Odası ve Kabini, Stüdyo Odası, Akustik Oda, Gösteri Sahnesi gibi özel tasarlanması ve akustik düzenleme gerektiren tüm alanlar için uygundur.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ana Malzeme: 95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha

Ebatlar: Müşteri talebine göre üretilmektedir.

Kalınlık: 40 mm Kenar Detayı Düz ve güçlendirilmiş

Yangın Dayanımı: UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Uygulama Şekli: Özel aparat ile uygulanmaktadır.

Müşteri talebine göre üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey