Advance Asma Tavan Paneli

Advance asma tavan paneli, mekânların şık tasarıma sahip olması için özel olarak hazırlanmış bir üründür. Ürün üretiminde ön yüzü boyalı cam elyaf doku, arka yüzü cam elyaf ile kaplı, yüksek yoğunlukta cam yünü kullanılarak tasarlanan asma tavan paneli, beklentilerin ötesinde sonuç verebilen akustik asma tavan panelidir.

İç mekânların tasarımını yapmak ve ses yalıtımı ile akustik düzenleme işlemlerinde beklentilerden daha fazlasına sahip olmak için kullanılan advance asma tavan paneli, son yıllarda iç mimarlar ve mühendisler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Ofislerde, düğün salonlarında, konferans salonlarında, sinema salonlarında ve daha birçok yerde kullanılabilen asma tavan paneli, yüksek ses emilim gücü ile beklediğinizden daha fazlasını sizlere sunacaktır.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Advance asma tavan paneli, son yıllarda iç mimarlar tarafından dekorasyon yapmak ve akustik düzenleme sağlamak için en çok tercih edilen ses izolasyon ve akustik malzemelerden biri haline gelmiştir. Ses emilim gücü sayesinde ortamda akustik düzenlemeyi en üst düzeyde sağlayan ve aynı zamanda mekana dekoratif bir güzellik sunan advance asma tavan paneli, uzman firma tarafından yapıldığında sonuçlar çok daha iyi şekilde elde edilebilmektedir.

Mekanlarda yaşanan rahatsız edici gürültüleri yok etmede son derece etkili olan advance asma tavan paneli, ortamda akustik düzenleme sağlayacak çınlama, eko, titreşim ve diğer rahatsız edici gürültüleri yok etmede kullanılan performansı yüksek bir üründür. Estetik görünüm ve şık tasarımlara sahip olmak adına en çok tercih edilen asma tavan paneli ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilir, ortamdaki gürültülerden kurtulabilirsiniz.

Advance asma tavan paneli özellikleri

Antibakteriyel olarak üretilen ve müşterinin isteğine göre ölçüleri farklı şekilde yapılabilen advance asma tavan paneli, uzun süre kullanılabilen bir üründür. Akustik asma tavan panelleri arasında en çok tercih edilen ürün, hafif olması sebebi ile fazla yük bindirme sorunu yaratmamaktadır. 15 mm / 24 mm görünür taşıyıcı sistem üzerine döşenen asma tavan paneli, kullanışlı ortamlar oluşturmak için kullanılabilecek en ideal seçeneklerden biridir. Elektrikli süpürge ile temizlenebilen, çevre dostu ve uluslararası standartlarına ve geri dönüşüm koşullarına uygun şekilde üretilen akustik tavan paneli, beklentilerin ötesinde sonuçlar vermektedir.

Advance asma tavan kullanım alanları

Birçok mekan için uygun şekilde tasarlanan ve kullanımı ile hem mekana şıklık katan hem de ses yalıtımı sağlayan advance asma tavan paneli; sinema salonu, tiyatro salonu, konferans merkezi, seminer salonu gibi alanlar başta olmak üzere birçok mekan için uygun kullanım özelliklerine sahiptir. Uygulamada en iyi çözümlere ulaşmak ve uygun fiyatlardan destek talebinde bulunmak için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak destek alabilirsiniz.

Çözüm için arayın

İç mekanların tasarımında beklediğinizden daha fazla çözüme ulaşma imkanı sağlayan firmamız Mutlu Akustik, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle dilediğiniz zaman hizmetinizdedir. Advance asma tavan paneli hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

Uygulanışı

Advance asma tavan paneli, mekanlar inşaat halindeyken uygulanan bir üründür. 15 mm / 24 mm görünür taşıyıcı sistem üzerine döşenen asma tavan paneli, uygulama esnasında kirliliğe karşı korunması için pamuk bez yardımı ile silinmelidir.

Kullanım Alanları

Estetik görünüm kazandırılmak istenen tüm ortamlarda kullanılabilen advance asma tavan paneli, ofis, stüdyo, sinema salonu, evde sinema salonu tasarımları gibi özen isteyen alanlar için ideal bir seçenektir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ebatlar: 600×600 mm, 600×1200 mm, 610×610 mm, 610×1220 mm.

Kalınlıklar: 15-20 mm.

Panel ağırlığı: Taşıyıcı sistem dahil yaklaşık 3 kg.

Yangın Dayanımı: UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey