Acrux Tavan Paneli

Acrux tavan paneli, daha farklı bir görünüm kazandırılarak akustik düzenlemenin sağlanmak istediği alanlarda kullanılan bir üründür. Akustik düzenleme ve dekoratif anlamda şıklık sunan ürün, mükemmel çözümleri ve sahip olduğu ses emilim gücü sayesinde ortamlarda daha güzel görünümler sunmaktadır. Ses yalıtımı GO tarafından uygulama hizmetinin verildiği acrux tavan panelleri sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaksınız.

İç mekanların tavanlarında hoş bir görünüm oluşturmanın yanında ayrıca akustik düzenleme sağlayarak mekan içindeki çınlamaları önleyen ve üst kattan gelen sesleri engelleyen Acrux tavan paneli, doğru şekilde uygulandığında beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Mutlu Akustik olarak bu alanda müşterilerimize en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile hizmet sunarak yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturuyoruz.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey

Ürün Tanımı

Acrux tavan paneli, büyük ofislerde ve iş yerlerinde en sık kullanılan panellerden biridir. Rahatsız edici sesler, eko, çınlama gibi gürültüleri büyük oranda yok ederek mekân içinde rahat bir çalışma ortamı sağlayan tavan panelleri, uzman kişilerce veya firmalar tarafından uygulandığında daha net sonuçlara ulaşmak kolaylaşmaktadır.

Arcux tavan paneli

Birçok mekanda kullanılabilen ve son zamanlarda ses yalıtımı ile akustik düzenlemeyi bir arada sağlamak isteyenler tarafından tercih edilen arcux akustik tavan paneli, hafif ve temizlenmesi kolay bir ürün olduğu için mekanlarda herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Kolay kurulumu sayesinde herhangi bir ek işlem yapmaya gerek kalmadan kurulabilen akustik tavan paneli, paneller arasında en sık kullanılan ürünlerden biridir.

Arcux tavan paneli

İç mekanlarda hoş bir görünüm oluşturmak ve bunun yanında akustik düzenleme yaparak gürültü, rahatsız edici sesler, eko ve çınlama gibi seslerden kurtulmak için kullanılan acrux tavan paneli, yankı ve yansımayı azaltmak için kullanılabilecek ideal bir üründür. Yaşam alanlarında ve iş mekanlarında gürültüyü azaltmanın yanında ortamlara sunduğu şık görünümle ikisini bir arada sunan ürün, uygulaması özel olarak yapılmayı gerektirmektedir.

Arcux tavan paneli uygulama

Özel aparatlar yardımıyla uygulanan akustik tavan paneli, tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için de son derece ideal ürünlerden biridir. Açık ofis ortamlarında, lobi, konferans salonu, hastane gibi mekanlarda kullanılan arcux tavan paneli ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilir, yaşadığınız rahatsız edici ses sorunlarını kolaylıkla giderebilirsiniz.

Arcux tavan paneli

Arcux tavan paneli özellikleri

95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha ana malzemesi kullanılarak üretilen tavan panelleri, müşterinin belirlediği ebatlarda üretilmektedir. Boya ile güçlendirilerek daha uzun süre kullanıma açık hale getirilen izolasyon malzemesi, 40 mm. Kalınlığında olup yüksek ses emilim gücüne sahiptir. UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı yangın dayanım özelliğine sahip olan arcux tavan paneli, uzun süre kullanabileceğiniz özel bir malzemedir.

Arcux tavan paneli

Tavan paneli fiyatları

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, ses yalıtım malzemeleri ve akustik malzeme fiyatlarında piyasanın en ekonomik fiyatlarını sunmaktadır. Arcux tavan paneli fiyatları hakkında bilgi almak ve uygulama talebinde bulunmak için iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Uygulanışı

Özel askı aparatlarıyla tavanlara asılan arcuz tavan paneli, tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır.

Kullanım Alanları

Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında,resepsiyon salonlarında, müzelerde ve daha birçok yerde yankı ve yansımayı azaltmak için kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Bu ürünümüzle ilgili teknik özellikler ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler:

Ana Malzeme: 95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha

Ebatlar: müşteri talebine göre ayarlanmaktadır.

Kenar Detayı: Boya ile güçlendirilmiş.

Kalınlıklar: 40 mm.

Yangın Dayanımı: UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Uygulama Şekli: Yapıştırma/Görünür Profil

Alanların büyüklüğüne göre özel ebatlarda üretilmektedir.

UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı

Ürünlerimiz günlük olarak toz almaya veya vakumlu temizliğe, haftalık olarak nemli bezle temizlemeye uygundur. Ayrıca elektrikli süpürge ile temizlemeye imkan verir.

whatsapp
telefon-siparis
kargo
Yangına Dayanıklı
Uygulama Hizmeti
Made in Turkey