Şimdi Arayın : 03129114852

Akustik Baffle, Akustik yüzer tavan sistemleri içerisinde en yüksek değerde ses akustiği sağlayan her iki yüzeyi de yanmaz kumaş kaplı olan Baffle çelik asma aparatları ile arzu edilen tij boyutunda sarkıtılarak uygulanan bir üründür. Sesler yüksek oranda tavandan çarparak geri döndüğü için tavanda uygulanan bu ürün yüzeylerine çarpan gürültüyü absorbe ederek yutarak sönümlenmesini sağlar ve mekan akustiği büyük ölçüde sağlayan bir üründür.  Aynı zamanda ürün kumaş renk tercihi yapılarak ortama dekoratif anlamda büyük katkı sağlamaktadır.

Akustik Tavan Baffle

Akustik Tavan Baffle ürünleri tavana monte edildiğinden bahsetmiştik. Yüksek yoğunluklu camyününden imal edilen ve iki taraflı odaya maruz kalan baffle işletme içerisinde çalışan ve yüksek gürültü ve yankıya neden olan cihaz yada makinelerin seslerini yüksek yoğunlukta emerek gürültü problemlerini çözer ortam akustiğini düzenlemekte işletmenin daha sağlıklı ve dikkat dağıtıcı gürültü sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Fabrika, Spor salonları, Yüksek çalışma ofisleri ve alanları, gürültünün yoğun olduğu yerlerde gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Baffle Teknik Özellikler

20mm’den 50mm’ye kadar olan özel kalınlıklarda ve 15mm x 30mm ‘den 60cm x 240cm ve 120cm x 240cm’ye kadar olan özel boyutlarda seçebileceğiniz ölçü ve renk seçenekleri bulunmaktadır.

Ses sorununuzu minumum seviye indirmek ve en düşük maliyetle sorunu gidermek doğru ürün kullanımı ve uygulaması ve dolayısıyla yüksek tecrübe isteyen bir durumdur. Gürültü yalıtımı ve Akustik düzenleme ihtiyaçlarınızın için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Akustik Paravan Uygulama Görselleri